top of page
binah-11.png
binah-logo-black-22.png

Місія Binah.ai 

"Перевірки здоров’я та самопочуття для
будь-кого та будь-де"

Красочные абстрактные фигуры

Розширення можливостей контролю здоров’я 

Binah Check — це наскрізна платформа яка включає  в себе програму моніторингу здоров’я та самопочуття

Binah Check — портал керування для збору та аналізу даних про стан здоров'я.Програма не потребує інтеграції, доступ надається миттєво

Binah Check — це готова до використання програма та портал керування, який компанії можуть використовувати для дистанційного вимірювання показників здоров'я співробітників, або надання клієнтам можливості вимірювати параметри свого здоров’я. Програма сумісна з комп’ютерами, мобільними пристроями та веб-додатками.

binah-ai-logo_edited.png

Готове до використання рішення
для моніторингу життєво важливих показників

 

За допомогою Binah Check користувачі можуть отримувати ряд вимірювань життєво важливих ознак та інших біомаркерів, використовуючи лише камеру смартфона.

Binah Check використовує технологію rPPG для точкових безконтактних вимірювань через передню камеру пристроїв.

дод 1.png

Розширте
пропозицію для свого бізнесу за допомогою легкого в інтеграції SDK

Платформа даних про здоров’я Binah.ai постачається як пакет розробки програмного забезпечення (SDK), розроблений для широкого діапазону пристроїв і операційних систем. Легко інтегруйте технологію у свій власний додаток або веб-програму, щоб покращити пропозицію для вашого бізнесу!

Пристрої що підтримують SDK

Підтримка веб-додатків

Binah SDK тепер підтримує веб-програми. Просто надішліть кінцевим користувачам посилання, і вони зможуть вимірювати стан свого здоров’я просто в Safari або Google Chrome. Додаток не потрібен.

Підтримка iOS

Binah iOS SDK, що поставляється у формі АPК файлу для завантаження , розробленої як стандартний фреймворк iOS, підтримує iOS 13 і новіших версій і сумісний з App Store.

Підтримка Android

Поставляється у формі АPК файлу для завантаження,розробленої як стандартний фреймворк Android, Binah Android SDK підтримує Android версії 8.1 (Oreo) і вище та сумісний із Google Play.

Підтримка Windows

Користувачі ноутбуків і настільних комп’ютерів Windows можуть скористатися можливостями Binah SDK, просто використовуючи вбудовану або підключену камеру свого пристрою.

Екрани комп’ютера
Без названия.png

SDK працює для вас!

Використовуйте штучний інтелект для покращення особистого та корпоративного здоров’я

к1.png

Корпоративне оздоровлення

Binah допомагає організаціям підтримувати належний рівень стресу у співробітників, підвищувати ефективність іх добробуту.

Особисте оздоровлення

Binah допомагає клієнтам взяти під контроль особисте самопочуття за допомогою регулярного або безперервного аналізу життєво важливих показників в реальному часі.

Піклування про літніх людей

Психічне здоров'я

Binah надає клієнтам похилого віку простий у використанні інструмент для моніторингу стану здоров’я, не виходячи з дому.

Binah допомагає діагностувати рівень стресу, щоб вчасно виявити руйнівні наслідки для здоров’я, та почати  лікування.

8.jpg

Життєво важливі показники
на платформі даних про здоров’я Binah.ai

Досліджуйте діапазон життєво важливих показників та здійснюйте інші фізіологічні вимірювання на платформі даних про здоров’я Binah.ai.

Ви матимете змогу допомагати вашим клієнтам, працівникам та зрозуміти їх потреби.​​

Коли ви володієте інформацією про життєво важливі показники та інші фізіологічні вимірювання, це дає Вам розуміння про самопочуття клієнта,робітника їх загальний стан здоров’я, та рівні ризику.

Технологія Binah може бути використана для різних цілей в галузях, таких як медицина, фітнес, безпека та багато інших

Наведемо деякі приклади використання Binah.ai:

- Медицина : технологія Binah.ai може бути використана в медичних додатках для вимірювання різних медичних показників, що дозволяє лікарям і пацієнтам контролювати здоров'я в реальному часі та віддалено.

 - Фітнес і спорт: додатки для фітнесу можуть використовувати технологію Binah.ai для вимірювання пульсу та інших життєво важливих показників під час тренувань та після.

 - Безпека: якщо в мобільному додатку компанії буде технологія Binah.ai її можна використовувати для контролю за життєво важливими показниками здоров’я людей, піклуючись про їх добробут, самопочуття..

 - Фінанси: у  фінансовому секторі можуть використовуватися технологію Binah.ai через мобільні додатки як для працівників так і для клієнтів, забезпечуючи високий рівень турботи про стан здоров'я та самопочуття.

Офіс відкритого типу

Binah.ai пропонує широкий спектр рішень для різних галузей, де потрібно вимірювати важливі для життя людини показники здоров’я та контролювати їх. 

Це може бути корисним для сфери здоров'я, безпеки, медицини та багатьох інших областей життєдіяльності людини.

За додатковою інформацією щодо співпраці звертайтеся:           0 800 33 19 85, (050) 851 03 23,              doc4people@gmail.com

Технологія обробки сигналів Binah.ai

Технології штучного інтелекту

Запатентований математичний
сервер

Обробка сигналів

Як працює технологія Binah?

Аналіз світла

Світло від навколишнього середовища або ліхтарика пристрою проникає через шкіру та відбивається від кровоносних судин до камери.

Колібрування камери

Binah.ai підключається до камери та отримує знятий відеопотік. Якщо необхідно, параметри камери автоматично налаштовуються для оптимізації відео.

Корекція яскравості

За потреби рівень освітленості обробляється для підвищення точності життєво важливих показників.

​​Виявлення ROI

Зона обстеження виділяється з повного зображення.

Вилучення даних RGB

Огляд шкіри виконується для кожної досліджуваної області з подальшим виділенням RGB (червоні, зелені, сині значення).

Обчислення життєво важливих показників

Кожен життєво важливий показник розраховується на основі різної кількості даних. Результати з'являються протягом 10 секунд. до 1 хв.

Діапазон життєво важливих показників від Binah.ai

6.jpg

Як отримуються показники здоров’я?

Binah.ai отримує показники здоров’я з відеопотоку відкритої шкіри на поверхні людського обличчя. Відеопотік аналізується за допомогою вдосконаленого штучного інтелекту та алгоритмів глибокого навчання, включаючи технологію комп’ютерного зору та обробку сигналів.

Жодних ідентифікаційних ознак, наприклад очей, не потрібно.

Приблизно за одну хвилину користувачі можуть виміряти артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, варіабельність частоти серцевих скорочень (необроблені дані SDNN та/або RRi), насичення крові киснем, частоту дихання, симпатичний стрес, парасимпатичну активність і коефіцієнт пульсу та дихання.

Представляємо новаторські безкровні аналізи крові!

Виміряйте гемоглобін, гемоглобін A1C і загальний холестерин (досліджується) за допомогою камери смартфона або ноутбука.

Незабаром буде дев’ять додаткових аналізів крові.

Технологія Binah.ai працює на технології що дозволяє користувачам виконувати сканування без підключення до Інтернету. Binah SDK абсолютно не має доступу до даних про стан здоров’я кінцевого користувача, що є важливо.

Безконтактне відео на основі rPPG

Для безконтактного отримання даних Binah.ai використовує rPPG (дистанційне фотоплетизмографічне зображення).
rPPG — це рішення на основі камери для безконтактного моніторингу серцево-судинної системи, ефективність якого доведено так само точно, як і традиційні пристрої PPG.Технологія Binah вимірює зміни червоного, зеленого та синього світла, відбитого від шкіри, і кількісно визначає контраст між дзеркальним і розсіяним відбиттям.

схема_edited.jpg
nik-shuliahin-BuNWp1bL0nc-unsplash.jpg

Психічний стрес

Binah.ai використовує вимірювання індексу стресу Баєвського та варіабельності серцевого ритму (SDNN та/або вихідні дані RRi) для розрахунку рівня стресу користувачів і надає зрозумілі для користувача результати щодо стресу за 5-бальною шкалою: низький, нормальний, легкий, високий , і надзвичайно високий.

Перевірена продуктивність

Технологія Binah.ai проходить безперервне тестування як у власних, так і в зовнішніх медичних лабораторіях і академічних установах у рамках клінічних досліджень. Розширена обробка сигналу дозволяє отримувати чисті дані, усуваючи сторонню інформацію та забезпечуючи більш високе співвідношення сигнал/шум.

прод.png

Визнання на ринку

Новаторські рішення Binah для моніторингу здоров'я, регулярно нагороджуються провідними галузевими нагородами та проходять ринкову перевірку

binah-ai-logo_edited.png

За більш детальною інформацією звертайтесь

d4p-logo.png
bottom of page