top of page

Шановні родини, де живе людина з інвалідністю!

Маємо на меті проінформувати Вас про Україно-Ізраїльський благодійний проєкт у сфері медицини, який зараз доступний для родин в яких проживають люди з інвалідністю.

Якщо ви в повсякденному житті зіткнулися з складнощами які пов’язані з отриманням первинної медичної допомоги, то ця інформація буде для Вас дуже корисною!

 

В рамках Україно-Ізраїльського благодійного проєкту люди з інвалідністю та їх родини мають можливість, за бажанням, отримувати первинну медичну допомогу – онлайн – безкоштовно.

ізр-укр.jpeg
Tc-101.jpg
tc-100.png
tc105.png

Телемедична послуга – «Сімейний лікар онлайн» можлива завдяки інноваційному ізраїльському сервісу «TytoCare» (ТайтоКер) та заснованої, ізраїльськими лікарями, для цього проєкту в Україні  клініки «Телеметричний центр первинної медицини «Поклик»

Сервіс ТайтоКер використовується в багатьох країнах світу: США, Канаді, Австралії, Ізраїлі та Євросоюзі та допомагає людям з інвалідністю і не тільки, отримувати своєчасну, професійну медичну допомогу онлайн.

 

Сервіс ТайтоКер - це три в одному:

1. Компактний, зручний для використання в домашніх умовах, багатофункціональний пристрій ТайтоХоум, який використовується для проведення дистанційного огляду, та поєднує в собі:

  • Пристрій ТайтоХоум

  • Змінні насадки : стетоскоп, отоскоп, шпателі для язика, а також камеру і термометр

2. Платформа ТайтоВізит для проведення лікарями онлайн консультації та медичних оглядів.

3. Програма для мобільних пристроїв, яка забезпечує зв’язок  між пацієнтом та лікарем за допомогою інтернету та мобільного телефону або планшету. 

 

За допомогою пристрою ТайтоХоум та програми ТайтоВізит Ви зможете: самостійно обстежитись та надіслати дані огляду лікарю, або ж лікар дистанційно приєднається до пристрою та огляне Вас.

 

Запит на онлайн консультацію лікарю надсилається через мобільний додаток за наявності інтернету будь-де та в зручний для Вас час. Ви отримуєте рекомендацію щодо лікування від лікаря на свій мобільний додаток одразу після завершення консультації.

Пристрій ТайтоХоум сертифікований в Україні як набір медичних приладів!

 

Сервіс ТайтоКер працює в Україні з 2019 року!

зо-1_edited.png

Ми прибираємо всі бар'єри щодо отримання професійної, своєчасної первинної медичної допомоги в зручний спосіб!

За допомогою пристрою ТайтоХоум лікар дистанційно, а пацієнт самостійно може здійснити огляд: вуха, горла, легень, серця, черевної порожнини, виміряти температуру, зафіксувати частоту серцевих скорочень, оглянути шкіру.

Сімейний лікар за допомогою пристрою, зберігає та архівує всі дані огляду для подальшого аналізу, відстеження динаміки в лікуванні, тощо. Опираючись на дані огляду під час онлайн консультації лікар обов’язково надає офіційні рекомендації щодо лікування та стану здоров’я пацієнта.

 

Клініка «Телеметричний центр первинної медицини «Поклик» - це українська клініка, яка створена виключно заради даного благодійного проєкта.  В клініці працюють досвідчені українські фахівці, які працюватимуть під супервізією провідного спеціаліста Ізраїлю в телемедицині Марка Каплуна. Марк Каплун – це головний лікар сервісу ТайтоКер в Ізраілі, досвідчений сімейний лікар з досвідом в телемедицині більше 10 років, в якості сімейного лікаря працює більше 30 років. Марк безпосередньо є одним з співзасновників клініки «Телеметричний центр первинної медицини «Поклик» та її головним медичним консультантом.

 

Медичний онлайн сервіс ТайтоКер та Телемедична послуга – «Сімейний лікар онлайн» будуть дуже зручними та ефективними для людей з інвалідністю та їх родин, які мають складнощі з доступом до медичних установ:

  • Допомагають знизити стрес, пов'язаний з поїздками до лікарні, особливо якщо інвалідність ускладнює пересування;

  • Дозволяють зменшити час очікування на прийом у лікаря, та може бути більш доступнішим відносно місця проживання;

  • Можуть бути корисними для людей з інвалідністю, які мають складнощі з комунікацією, оскільки сучасні технології включають в себе додаткові методи комунікації;

  • Забезпечують більш ефективний та приємний досвід спілкування з лікарем, оскільки людина може бути більш розслабленою та спокійною, знаходячись у власної оселі.

TC108.jpeg
tc111.jpg
tc109.jpg
tc107.jpeg
Mark-kaplun.jpg
question mark_edited.png

Ви запитаєте:

«Що потрібно, щоб наша родина отримувала медичну послугу «Сімейний лікар онлайн» від «Телеметричного центру первинної медицини «Поклик» через сервіс  ТайтоКер?»

Наша відповідь:

знак-оклику-1.png

4 члени родини підписують декларацію на медичне обслуговування з сімейним лікарем «Телеметричного центру первинної медицини «Поклик», після чого їм надсилають телеметричний пристрій ТайтоХоум,  та надають можливість за потреби консультуватись у сімейного лікаря онлайн – все це – безкоштовно.

Лікар не тільки консультує Вас онлайн, надаючи рекомендації щодо лікування, а й забезпечить Вас направленням до вузьких спеціалістів (можливо онлайн), за потреби відкриє лікарняний тощо.

Якщо інформація є актуальною для Вас, та Ви бажаєте приєднатись до благодійного проєкту, Вам потрібно подати заявку заповнивши форму реєстрації пройшовши за посиланням.

За додатковою інформацією ви можете звертатись:

Тел: (095) 271 51 66, тел: (050) 309 08 69

Україно-Ізраїльський благодійний проєкт став можливим завдяки:

Гуманітарному Фонду «Nexus» (Ізраїль)

Nexus-logo.jpeg

Громадської Організації «ІСОД» (Україна)

isod-logo4.png

Компанії «TYTO Care Ukraine» – ТОВ «GivaCare» (Україна)

Компанії «Wide In Health Hub» (Ізраїль) – засновник «Телеметричного центру первинної медицини» в Україні

bottom of page