top of page

Шановна родина, де живе людина з інвалідністю!

Маємо на меті проінформувати Вас про Україно-Ізраїльський благодійний проєкт у сфері медицини, який зараз доступний для родин в яких проживають люди з інвалідністю.

Якщо ви в повсякденному житті зіткнулися з складнощами які пов’язані з отриманням первинної медичної допомоги, то ця інформація буде для Вас дуже корисною!

 

В рамках Україно-Ізраїльського благодійного проєкту люди з інвалідністю та їх родини мають можливість, за бажанням, отримувати первинну медичну допомогу – онлайн – безкоштовно.

ізр-укр.jpeg
Tc-101.jpg
tc-100.png
tc105.png

Телемедична послуга – «Сімейний лікар онлайн» можлива завдяки інноваційному ізраїльському сервісу «TytoCare» (ТайтоКер) та заснованому, ізраїльськими лікарями, для цього проєкту в Україні  Центру телеметричної медицини «Поклик».

Сервіс ТайтоКер використовується в багатьох країнах світу: США, Канаді, Австралії, Ізраїлі та Євросоюзі та допомагає людям з інвалідністю і не тільки, отримувати своєчасну, професійну медичну допомогу онлайн.

 

Сервіс ТайтоКер - це три в одному:

1. Компактний, зручний для використання в домашніх умовах, багатофункціональний пристрій ТайтоХоум, який використовується для проведення дистанційного огляду, та поєднує в собі:

  • Пристрій ТайтоХоум

  • Змінні насадки : стетоскоп, отоскоп, депресор язика, а також камеру і термометр.

2. Платформа ТайтоВізит для проведення лікарями онлайн консультацій та медичних оглядів.

3. Програма для мобільних пристроїв, яка забезпечує зв’язок  між пацієнтом та лікарем за допомогою інтернету та мобільного телефону,або планшету. 

 

За допомогою пристрою ТайтоХоум можливо: самостійно обстежитись та надіслати дані огляду лікарю, або ж лікар дистанційно приєднається до пристрою ТайтоХоум та огляне Вас фіксуючи дані огляду.

 

Запит на онлайн консультацію лікарю надсилається через мобільний додаток за наявності інтернету будь-де та в зручний для Вас час. Ви отримуєте рекомендацію щодо лікування від лікаря на свій мобільний додаток одразу після завершення консультації.

Пристрій ТайтоХоум сертифікований в Україні як набір медичних приладів!

Сервіс ТайтоКер працює в Україні з 2019 року!

зо-1_edited.png

Ми прибираємо всі бар'єри щодо отримання професійної, своєчасної первинної медичної допомоги в зручний спосіб!

question mark_edited.png

Ви запитаєте:

"Що потрібно, щоб наша родина отримувала медичну послугу «Сімейний лікар онлайн» від Центру телеметричної медицини «Поклик» через сервіс  ТайтоКер?"

Наша відповідь:

знак-оклику-1.png

4 члени родини підписують декларацію на медичне обслуговування з сімейним лікарем Центру телеметричної медицини «Поклик», після чого їм надсилають телеметричний пристрій ТайтоХоум,  та надають можливість, за потреби, консультуватись у сімейного лікаря онлайн – все це – безкоштовно.

Лікар не тільки консультує Вас онлайн, надаючи рекомендації щодо лікування, а й забезпечить Вас направленням до вузьких спеціалістів (можливо онлайн), за потреби відкриє лікарняний тощо.

лог.png
zmineno-poriadok-vyplat-derzhavnykh-dopomoh-dlia-nezakhyshchenykh-verstv-naselennia-1536x1
1398b_500x317.jpg

Якщо інформація є актуальною для Вас, та Ви бажаєте приєднатись до благодійного проєкту, потрібно подати заявку заповнивши форму реєстрації пройшовши за посиланням.

За додатковою інформацією ви можете звертатись:

Тел: 0 800 33 19 85,(050)851 03 23,(050) 309 08 69, або пишіть нам: doc4people23@gmail.com

Україно-Ізраїльський благодійний проєкт став можливим завдяки:

Гуманітарному Фонду «Nexus» (Ізраїль)

Громадській Організації «ІСОД» (Україна)

Компанії «TYTO Care Ukraine» – ТОВ «GivaCare» (Україна)

Компанії «Wide In Health Hub» (Ізраїль) – засновник Центру телеметричної медицини «Поклик» в Україні

Nexus-logo.jpeg
isod-logo4.png
bottom of page